Просування сайтів

 

Просування сайту - це комплекс заходів, спрямованих на збільшення цільової відвідуваності вашого ресурсу. Успішний веб-сайт завжди може похвалитися високою відвідуваністю та цільовою аудиторією. Але щоб цього досягти, працівники нашої веб-студії розкручують сайт поетапно. Тільки так можна добитися відмінних результатів. Процес умовно поділяють на чотири основних етапи: аналіз, оптимізація, власне просування і підтримка результату.

 

Просування сайтівАналіз сайту. Щоб продумати грамотну стратегію просування, для початку потрібно проаналізувати, що у нас є на даний момент, і визначитися з чіткими цілями. Для цього ми досліджуємо аудиторію даного сегмента ринку, «знайомимось з конкурентами і дивимося поточну відвідуваність і позиції. Це допомагає нам чіткіше «побачити» цільову аудиторію сайту і краще зрозуміти, чого ми від нього хочемо.

 

Далі йде робота з семантичним ядром ресурсу - дуже докладним списком ключових запитів (зазвичай включає в себе від 30 до 300 фраз). Саме вони є сполучною ланкою між пошуковими системами і вашим веб-сайтом. Чим точніше сформульовано семантичне ядро, тим «більше доріг» веде на сайт. Щоб уникнути в майбутньому непотрібних проблем, ми розподіляємо запити за вхідними сторінкам. Наприклад, неприпустимо, щоб по одному ключовому запиту просувалося дві сторінки або більше.

 

Оптимізація веб-сайту. Даний етап включає технічний аудит сайту та його вдосконалення за всіма параметрами. Тобто, ми аналізуємо внутрішню структуру сайту, зовнішні фактори і посилання на сайт, і дивимося, чи немає якихось проблем з індексацією в пошукових системах. Грубо кажучи, пошукові системи досить вибагливі і не шанують неякісні веб-ресурси.

 

Помилки на сайті, дубльовані тексти або сторінки, порожні розділи, неробочі посилання, заплутана структура ресурсу - це всі суттєві недоліки, які ми оперативно усуваємо. Серйозна перевірка технічної частини сайту включає в себе кілька десятків параметрів. Що стосується оптимізації структури, наше завдання - зробити все можливе, щоб вона була максимально зручною для користувачів і доступною для роботів пошукових систем.

 

Далі ми займаємося оптимізацією текстів і графіки. Якісні тексти на сайті - це не розкіш, а необхідність. Так само, як і приведені в порядок зображення. Адже сьогодні все більш популярним стає пошук по картинках. Зазвичай доводиться розширювати контент, змінювати заголовки і працювати з метатегами.

 

Просування сайту. Головне завдання цієї сходинки - продуктивно попрацювати з посиланнями сайту. Чим більше корисних рекомендацій якісних посилань, що ведуть на сайт, тим вище ваш веб-ресурс, тим вірогідніше зайняти топ пошукових систем. Щоб цього досягти, ми реєструємо сайт в пошукових системах і каталогах пошукових систем. Підбираємо ресурси, на яких можна було б встановити посилання на ваш сайт, проганяємо сайт по соціальних закладках і купуємо посилання на зовнішні веб-сайтах. При необхідності можливе також написання прес-релізів фірми і тематичних матеріалів на сайтах близьких по тематиці.

 

Рекламні публікації можна розміщувати на блогах або галузевих ресурсах. Якісні посилання сьогодні найефективніше купувати на біржах вручну. Це досить дієвий спосіб збільшити авторитетність сайту в пошукових системах.

 

Підтримка результату. Для того щоб закріпити результат і примножити його, важливо не зупинятися на досягнутому. Тобто, тут ми продовжуємо відстежувати і утримувати позиції сайту та контролювати якість трафіку, що залучається. Рано чи пізно все одно з'являються нові запити та змінюються алгоритми пошукових систем. Тобто, ми продовжуємо вчасно реагувати на всі ці зміни, додавати корисний унікальний контент і розвивати функціональність вашого веб-ресурсу.

 

Крім моніторингу відвідуваності ми не забуваємо моніторити конкурентів і вносити зміни на сторінки. Іноді доводиться редагувати розміщені посилання. У будь-якому випадку, крім аналізу результатів по мірі необхідності ми коригуємо стратегію просування.

 

Під час просування сайтів на кожному з етапів процесу ми враховуємо вплив зовнішніх і внутрішніх факторів. Всупереч очікуванням швидко отримати потрібний результат, ми радимо замовникам набратися терпіння і довіритися професіоналам нашої веб-студії.

 

Скачати бриф на просування сайту

 Виберіть мову зі списку

×


Бриф на розробку веб-сайту

Керівник проекту, що відповідає за розробку сайту:

(наприклад: www.profisite.com.ua провірити доменне ім'я www.imena.ua )

(адреси сайтів і по можливості описати, що подобається)

(адреси сайтів і по можливості описати, що не подобається)

Пошук по сайту, публікація анонсів та новин, карта сайту, фотогалерея, зворотній зв?язок, F.A.Q. (питання що часто задаються), реєстрація користувачів, гостьова книга, розсилка новин, голосування, форум, вітрина товарів/послуг, електронний магазин, інше (опишіть)

Click on the image to change it

Нема часу для заповнення? Просто зателефонуйте:

+38 (063) 480-99-98

×


Зворотній дзвінок

Click on the image to change it
×