Інтернет-магазин на базі Magento

Створення та обслуговування сайтів на CMS Magento

Створення та обслуговування сайтів на CMS Magento вигідно для вас тим, що це одна з найпопулярніших світових систем управління контентом інтернет-магазинів. Фахівці нашої веб-студії особливо цінують в ній функціональність, гнучкість і постійне вдосконалення платформи. Що стосується функціональності, то йдеться про численних сторонніх модулях, якими ми в будь-який момент без проблем зможемо доповнити ваш ресурс. Наприклад, урізноманітнити системи оплати і доставки, інтегрувати з 1С, соціальними мережами, sms-шлюзами і т. д. Завдяки цьому система Magento буквально-таки універсальна - вона підійде для будь-якого виду продажу, і навіть якщо Вам не потрібен занадто «наворочений» електронний магазин, потенціал даної CMS можна розкривати поступово, по мірі необхідності. CMS Magento не дарма часто називають найбільш функціональною платформою для електронної комерції.

Щоб виділятися серед маси безликих інтернет-магазинів, вітрина вашого проекту просто «зобов'язана» мати незвичайний дизайн, що відповідає сучасним тенденціям. І це зовсім нескладно, завдяки гнучкості шаблонизатора системи. А головне - ми зможемо легко поміняти тему в майбутньому, якщо вона перестане Вас влаштовувати. При цьому на сайті магазину глобальних «перестановок» не трапиться, так що вашим клієнтам оновлення не принесуть незручностей. Якщо ж Ви плануєте управляти відразу декількома інтернет-магазинами з однієї панелі, для кожної сторінки реально створити індивідуальне оформлення. Свій шаблон можна включити на будь-який конкретний товар або категорію. Не секрет, що для збільшення продажів іноді достатньо буває лише змінити шпалери фотографії товару.

Якщо говорити про вдосконалення платформи, то вона дійсно унікальною в плані оновлення. Ми не будемо прив'язані до тієї версії CMS, яку встановили спочатку - в будь-який момент платформу можна модернізувати і отримати найактуальнішу її версію. Ще одне важливе питання - SEO-оптимізація. Тут у нас з вами досить багато перспектив. Адже такі сторінки, як популярні запити і карта сайтів створюються автоматично. Для пошукових систем генеруються дружні посилання на товари і категорії. Для всіх сторінок є можливість управління мета-тегами: description і keywords. Все це істотно допоможе просунути ваш інтернет-магазин в пошукових системах, щоб саме він завжди стояв в топі результатів пошуку. Спрацьовує проста закономірність: чим більше унікальних відвідувачів на сайті, тим більше у вас клієнтів.

Також у системі є прекрасний вибір маркетингових інструментів для вашого майбутнього сайту. Наприклад, є цільові сторінки для маркетингових заходів, можна налаштувати спеціальну систему знижок для покупців і т. д. Вибираючи певний товар, клієнти побачать схожі, супутні і нові позиції. А потім Ви зможете проаналізувати, які продукти були самими проглядаються і популярними. Адже розробники Magento приділили досить багато уваги аналітиці. Тому вам буде зовсім нескладно розбиратися зі всілякими звітами про продаж нових замовленнях і податки. Також як і стежити за складом, переглядати відгуки та аналізувати, які кошика були закинуті покупцями.

Ідеальна CMS для розробки електронного магазину буде зручна як для покупців, так і для продавця - з цим не посперечаєшся. В інтернет-магазинах, створених з допомогою Magento, клієнти цінують функцію зручного перегляду товарів і каталогів. Не менш важливі для них якісний пошук з підказками і простота оформлення замовлення. Ще радує можливість порівнювати позиції. Менеджерам ж, у свою чергу, зручно працювати з каталогами. Наприклад, товари дозволено експортувати, імпортувати і оновлювати цілими пакунками. До кожної позиції вони зможуть додати будь-яку кількість атрибутів.

Провідні світові бренди неспроста вибирають CMS Magento в якості платформи для своїх інтернет-магазинів. Навряд чи б Sony, Nokia, Samsung, Adidas, Gucci зупинилися на ній, якщо б сумнівалися в надійності, функціональності і ефективності системи. Так що, точно є на кого рівнятися.


Виберіть мову зі списку

×


Бриф на розробку веб-сайту

Керівник проекту, що відповідає за розробку сайту:

(наприклад: www.profisite.com.ua провірити доменне ім'я www.imena.ua )

(адреси сайтів і по можливості описати, що подобається)

(адреси сайтів і по можливості описати, що не подобається)

Пошук по сайту, публікація анонсів та новин, карта сайту, фотогалерея, зворотній зв?язок, F.A.Q. (питання що часто задаються), реєстрація користувачів, гостьова книга, розсилка новин, голосування, форум, вітрина товарів/послуг, електронний магазин, інше (опишіть)

Click on the image to change it

Нема часу для заповнення? Просто зателефонуйте:

+38 (063) 480-99-98

×


Зворотній дзвінок

Click on the image to change it
×