Розробка сайтів

 

Розробка сайтівВеб-розробка такого серйозного проекту, як новий сайт, - складний, непростий, але захоплюючий процес, що включає в себе безліч етапів, кожен з яких важливий по-своєму. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід, а також гарантуємо відповідальне ставлення до кожного з етапів процесу.

 

Проектування: маркетингове планування + технічне планування.На цьому етапі замовник формує уявлення, який конкретно сайт йому потрібен, на кого він розрахований, і які функції виконуватиме. Чітке бачення завдань проекту та функціональності майбутнього сайту складно переоцінити. Що стосується технічного планування, найголовніше - розібратися з навігацією і програмними функціями. Також бажано озвучити конкретні вимоги до дизайну, захисту інформації і документації.

 

Розробка дизайну. Хороший дизайн не тільки чітко відповідає концепції проекту, він вдало доповнює інформаційне наповнення веб-сайту і чудово поєднується з його структурою. Кожен графічний елемент повинен не просто прикрасити сайт, а відобразити характер діяльності компанії. Не можна також забувати про корпоративний стиль вашої фірми - саме він може стати основою дизайну.

 

Верстаннясайту. Грамотно зверстаний сайт однаково красиво виглядає у всіх браузерах, на екранах з будь-яким дозволом і на будь-яких мобільних інтернет-пристроях. Для цього ми інтегруємо текст, графіку і програмні компоненти в єдине ціле. Тут сайт як би «оживає» і набуває свій «товарний вигляд».

 

Програмування, налагодження системи управління сайтом (CMS). Це найбільш відповідальний етап в технологічному плані. Для розробки і підключення програмних компонентів сайту ми використовуємо новітні технології Інтернет-програмування. Завдяки цьому сайт отримує всі необхідні функціональні можливості. Простіше кажучи, з ним стає зручно працювати і відвідувачам, і вашим співробітникам, в обов'язки яких входить завдання оновлення ресурсу.

 

Наповнення. На цій стадії розробки дуже важливо занадто довго не затримуватися. Тому замовнику краще подбати про підготовку контенту заздалегідь. Зазвичай цим займається або штатний співробітник компанії, або SEO-копірайтер. До речі, неграмотні тексти з великою кількістю помилок навряд чи вразять ваших відвідувачів, тому бажано не нехтувати коректорською правкою. Але все ж, в першу чергу зверніть увагу на те, щоб тексти були актуальними, цікавими і доступними для потенційної аудиторії, а також «зрозумілими» для пошукових систем.

 

Тестування. Головне завдання цього етапу - максимально уважно комплексно перевірити ресурс на працездатність. Для цього використовується декілька різних методів. Причому, своєчасно виявлені помилки програмного продукту потрібно оперативно усунути. При цьому належна увага приділяється і програмному коду, і зручності інтерфейсу, і стійкості до великих навантажень, і безпеки.

 

Публікація. Щоб свіжоспечений веб-сайт став доступним для всіх користувачів у глобальній павутині, потрібно подбати про хостинг та його «прив'язки» до раніше зареєстрованого доменного імені (адреси ресурсу). Для коректної цілодобової роботи ми розміщуємо сайти тільки на потужних високошвидкісних Інтернет-серверах. Крім правильного налаштування та регулярного оновлення програмного забезпечення вкрай важлива оперативна реакція на будь-які виникаючі неполадки.

 

Просування сайту. (раскрутка). Це рекламна кампанія новенького ресурсу. Якщо для Вас важливо, щоб ваш сайт відвідувало якомога більше людей, цими заходами не можна нехтувати. В іншому випадку знайти сайт в пошукових системах буде не так-то просто. І навпаки: чим вище ваша позиція в пошукових системах, тим імовірніше отримати наплив нових відвідувачів. Ось цим ми і займаємося - реєструємо ресурс в пошукових системах і розробляємо рекламу і займаємося просуванням сайту.

 

Підтримка. Без постійної актуалізації інформація на будь-якому сайті зазвичай швидко застаріває. Відвідувачі ж, навпаки, хочуть регулярно бачити на ресурсі щось новеньке. Тому на даному етапі ми обговоримо з вами як будуть додаватися нові матеріали і розділи, і що буде відбуватися зі старими. Традиційне рішення - це створення спеціального архіву для неактуальних статей.

 

Якщо приділяти належну увагу кожному етапу, розробка сайтів зазвичай займає від декількох тижнів до декількох місяців. Це, звичайно, чимало, але головне, що в результаті Ви отримаєте якісний продукт, яким ваша компанія буде пишатися.

 

Скачати бриф на розробку сайту

 Виберіть мову зі списку

×


Бриф на розробку веб-сайту

Керівник проекту, що відповідає за розробку сайту:

(наприклад: www.profisite.com.ua провірити доменне ім'я www.imena.ua )

(адреси сайтів і по можливості описати, що подобається)

(адреси сайтів і по можливості описати, що не подобається)

Пошук по сайту, публікація анонсів та новин, карта сайту, фотогалерея, зворотній зв?язок, F.A.Q. (питання що часто задаються), реєстрація користувачів, гостьова книга, розсилка новин, голосування, форум, вітрина товарів/послуг, електронний магазин, інше (опишіть)

Click on the image to change it

Нема часу для заповнення? Просто зателефонуйте:

+38 (063) 480-99-98

×


Зворотній дзвінок

Click on the image to change it
×