Система управління Drupal

Розробка сайту на базі системи управління Drupal

Створення та обслуговування сайтів на CMS Drupal вигідно тим, що в основі проекту лежить безпечна професійна система, перевірена не одним мільйоном користувачів. Якщо говорити про можливості, Drupal не дарма часто порівнюють з універсальним конструктором, з кубиків якого ми можемо скласти практично все: персональну сторінку, сайт-візитку, корпоративний сайт, новинний ресурс, інтернет-магазин, каталог, блог, форум, соціальну мережу і т. д. Ми гарантуємо, що завдяки комплексному підходу готовий ресурс буде мати чудову продуктивність і масштабованість. Без перебільшення можна сказати, що Drupal - одна з кращих гнучких систем управління контентом сайту, яка сьогодні активно розвивається.

 

Підтвердження тому - модульність системи, так як використовуючи модулі, ми зможемо зробити ваш сайт максимально функціональним. Іншими словами, для нас реально вирішити будь-яку задачу кількома шляхами (реалізуючи різні модулі) і навіть відсутність готового рішення нас не зупинить, адже в цьому випадку ми просто додаємо необхідний функціонал самі. Стандартний набір модулів, доречних на більшості сайтів, включає в себе новинну стрічку, галерею, коментарі, гостьову книгу, опитування, форум і т. д. За допомогою таких модулів, як CCK, вам буде зручно розширити можливості контенту, додавши нові поля. При необхідності ми можемо також розмежувати доступ користувачів до інформації сайту.

 

Що стосується рубрикатора і динамічного меню, є досить великий вибір властивостей, так що ви знову-таки отримаєте саме те, що хочете бачити в основі сайту - ми побудуємо будь зв'язку та ієрархії контенту. Наприклад, можемо скласти наскрізну рубрикацію за всіма типами документів сайту. Або вкласти певні категорії на будь-яку глибину. До того ж, Drupal дозволяє створити потужний повнотекстовий і розширений пошук з урахуванням виду контенту і рубрик. Користувачеві буде зручно шукати як за вмістом ресурсу, так і користувачам, і за архівними матеріалами. Та й сам сайт стане легко знаходитись у пошукових системах - пошукова оптимізація, правильна індексація, «красиві» і доступні веб-адреси зроблять свою справу. Адже будуть використовуватися короткі URL-адреси з альтернативними іменами-псевдонімами сторінок і перманентні посилання. Іншими словами, ми докладемо всіх необхідних зусиль, щоб вийшов чудово оптимізований веб-сайт, адже лише так ви зможете відчути від нього повну віддачу.

 

Ще одне важливе питання - дизайн сайту. Тут є величезний простір для творчості - ми намалюємо дизайн, який вам подобається, і інтегруємо його в дану систему. Причому, вміст сайту буде відокремленний від дизайну, тобто, якщо вам набридне дизайн сайту або ви просто забажаєте щось освіжити в оформленні, його можна буде істотно змінити, не чіпаючи структуру та вміст. І, наскільки б не були химерним дизайн, і «важкість» сторінок, ми подбаємо про високу швидкості віддачі. З-за того, що відпадає необхідність повторно генерувати кожен відображається інформаційний блок, відвідувач не буде скаржитися на повільну завантаження на вашому ресурсі. Саме такий механізм як кешування переглянутих сторінок дозволяє істотно зменшити число запитів до бази даних.

 

І це ще далеко не всі переваги в розробці сайтів на платформі Drupal. Наприклад, не можемо не згадати про інтернаціоналізацію і локалізацію інтерфейсу. Інтерфейс системи можна знайти більш ніж на сотні мов. Вам буде зручно публікувати матеріали на сайті на різних мовах. Завдяки вебінтерфейсу перекази, що зберігаються в базі даних, можна буде правити просто «на льоту». До речі, якщо вам знадобиться вести сайт на декількох мовах, цю задачу ми зможемо реалізувати. Drupal обладає такою унікальною можливістю, як мультисайтінг. Саме мультисайтінг дозволить нам залишити загальну базу даних або загальні налаштування для створення двох, трьох і більше ваших сайтів з пересічним вмістом.

 

 

Google+


Виберіть мову зі списку

×


Бриф на розробку веб-сайту

Керівник проекту, що відповідає за розробку сайту:

(наприклад: www.profisite.com.ua провірити доменне ім'я www.imena.ua )

(адреси сайтів і по можливості описати, що подобається)

(адреси сайтів і по можливості описати, що не подобається)

Пошук по сайту, публікація анонсів та новин, карта сайту, фотогалерея, зворотній зв?язок, F.A.Q. (питання що часто задаються), реєстрація користувачів, гостьова книга, розсилка новин, голосування, форум, вітрина товарів/послуг, електронний магазин, інше (опишіть)

Click on the image to change it

Нема часу для заповнення? Просто зателефонуйте:

+38 (063) 480-99-98

×


Зворотній дзвінок

Click on the image to change it
×