Система управління Joomla

Розробка сайту на базі системи управління Joomla

Розробка та обслуговування сайтів на Joomla! в першу чергу вигідно тим, що, завдяки вибору одної з найпопулярнішої системи (CMS), ви гарантовано отримуєте якісний багатофункціональний веб-сайт. Адже саме Joomla! славиться своєю простотою і універсальністю, потужністю і безпекою. Працюючи з Joomla, ви можете бути впевненими, що ми завжди впораємося із завданням будь-якої складності, будь це персональна сторінка, сайт-візитка, корпоративний сайт або інформаційний портал. Доповнити існуючий сайт, додати іінтернет-магазин, фото галерею, форум, все це дозволить гнучка і надійна система.

 

Все починається з найпростішого базового каркаса (мінімально необхідного набору для розробки), який йде за основу для більш складної версії, далі проект можна вдосконалювати та вдосконалювати майже до нескінченності. А все завдяки тому, що сильна сторона платформи Joomla! - численні розширення, модулі, компоненти та плагіни. Це позитивно впливає на собівартість виготовлення веб-сайту. Ми відмінно зорієнтуємося серед тисяч готових рішень і обов'язково підберемо те, що потрібно саме для вашого сайту. Якщо ж такого доповнення не існує - не біда, напишемо самі. Так і будь готовий модуль, компонент, плагін або шаблон нам під силу змінити так, щоб він найкращим чином виконував поставлене завдання. Серед найбільш популярних модулів і компонентів які найчастіше запитують наші клієнти, варто відзначити галереї, каталоги, останні новини, відгуки і т. д. Для ефективного зворотного зв'язку також використовуються модулі форм. Ще користуються попитом розширення для розробки інтернет магазину.

 

Ще один незаперечний плюс створення сайту саме на базі Joomla! - високий рівень безпеки. Система має модуль багаторівневої аутентифікації користувачів і адміністраторів. Також Joomla!, починаючи з версії 2.5, володіє розширеною системою прав, яка називається "Список Контролю Доступу"/ACL ("Список контролю правами"), що дозволить Вам визначати які користувачі які дії можуть здійснювати на Вашому веб-сайті.

 

Що стосується дизайну проекту, що розробляється, для нас не складе труднощів створити оригінальне оформлення. Ми розробимо дизайн сайту відповідно до нових тенденцій, а потім інтегруємо його в систему управління Joomla. Причому, тут немає ніяких обмежень завдяки модульності і масштабованості системи. Надалі ви зможете доповнювати або змінювати існуючі блоки і вони будуть приймати загальний стиль сайту.

 

Ні для кого не секрет, що особливої уваги завжди заслуговує просування сайту. По-перше, Joomla! генерує «людинозрозумілі URL, що вітається пошуковими системами. По-друге, використовуючи базові можливості CMS, пошукові системи зможуть якісно проіндексувати кожну веб-сторінку вашого сайту. По-третє, працюючи над підвищенням рейтингу проекту, ви зможете додавати для кожної сторінки ключові слова і опис, що вже найближчим часом принесе свої плоди в плані пошукової видачі.

 

І, звичайно ж, хочеться сказати ще пару слів про широкі можливості адміністрування. Ми гарантуємо: вашому майбутнього адміністратору буде комфортно працювати в даній CMS хоча б вже тому, що редагування матеріалів істотно спрощує наявність декількох візуальних редакторів, та існує можливість їх попереднього перегляду. Публікацію матеріалів завжди можна запланувати за календарем. Також адміністратор сайту сам зможе вирішити, які розділи та матеріали сайту яким користувачам будуть доступні. За допомогою менеджера розсилки новин ваші клієнти завжди зможуть тримати руку на пульсі і будуть задоволені тим, що їх регулярно сповіщають про новинки. Сподіваємося, ми хоч трішки переконали вас в тому, що переваг розробки сайтів на CMS Joomla! у нашій веб-студії дійсно багато і досить лише один раз спробувати, щоб всі залишилися сумніви розвіялися самі.

 

Google+


Виберіть мову зі списку

×


Бриф на розробку веб-сайту

Керівник проекту, що відповідає за розробку сайту:

(наприклад: www.profisite.com.ua провірити доменне ім'я www.imena.ua )

(адреси сайтів і по можливості описати, що подобається)

(адреси сайтів і по можливості описати, що не подобається)

Пошук по сайту, публікація анонсів та новин, карта сайту, фотогалерея, зворотній зв?язок, F.A.Q. (питання що часто задаються), реєстрація користувачів, гостьова книга, розсилка новин, голосування, форум, вітрина товарів/послуг, електронний магазин, інше (опишіть)

Click on the image to change it

Нема часу для заповнення? Просто зателефонуйте:

+38 (063) 480-99-98

×


Зворотній дзвінок

Click on the image to change it
×