Інтернет-магазин на базі OpenCart

Розробка інтернет-магазину на базі CMS OpenCart

Створення та обслуговування сайтів на CMS OpenCart вигідно для вас тим, що ця система гарантує високу швидкість роботи, мало задіює  ресурсів сервера і легко адаптується під виконання будь-яких ваших задач. При цьому вона може самостійно управляти всіма замовленнями у вашому інтернет-магазині в режимі он-лайн. Фахівці нашої веб-студії радять зупинити свій вибір на інтернет-вітрині OpenCart, якщо мова йде про невеликий проект економ-варіанту. У будь-якому випадку, дана CMS є чудовим каркасом для розробки інтернет-магазину будь-якої складності.

 

А все завдяки тому, що вона мультифункціональна. Чим би Вам не захотілося іще доповнити свій електронний магазин, ми обов'язково що-небудь підберемо серед готових доповнень або напишемо розширення самі. Ситуація з розробкою дизайну аналогічна. Ми зможемо легко інтегрувати в систему будь-який дизайн. Для нас не складе труднощів змінити чи дописати простий і якісний код для OpenCart, щоб остаточна картинка точно відповідала вашому первісному задуму.

 

Адміністратори інтернет-магазинів цінують OpenCart за те, що вони можуть розмістити на вітрині будь-яку кількість товару (від скількох завгодно виробників), поділивши його на необмежену кількість категорій. По всім товарам, продажу та клієнтам ведеться статистика. Порівняно легко і швидко здійснюється резервне копіювання і відновлення всіх даних. Для покупців передбачена реєстрація. Це дає право мати постійну корзину покупок. Але при бажанні можна не реєструватися і скористатися тимчасовою. Що ще досить актуально - це збережена історія замовлень і статус поточного замовлення. Це не кажучи вже про зручної навігації по сайту і ефективному пошуку.

 

Якщо продовжувати тему модулів, не можна переоцінити їх важливість. Наприклад, один модуль без проблем порахує вартість доставки або суму податку. Інші допоможуть вашим клієнтам визначитися із системами оплати та доставки - покупець просто сам вибере і скористається найбільш зручними для нього способами. Треті виведуть на головну сторінку рекомендовані товари або новинки. До речі, в CMS OpenCart вже вбудована багатомовність, так що розібратися з інтерфейсом для Вас, напевно, буде нескладно. Тим більше, порівняно з іншими CMS OpenCart проста і приємна в управлінні. До речі, тексти в ній Ви також зможете писати відразу на декількох мовах.

 

SEO-оптимізація інтернет-магазинів на базі даної платформи - це окреме питання. Щоб швидко просунути новий ресурс в топ пошуку, нам доведеться прописати всі необхідні метатеги на кожну сторінку і товар. Але зате це скоротить час на індексування сторінок пошуковими системами. Особливо приємно, що OpenCart генерує дружні URL-адреси. Це у багатьох сенсах зручно для аудиторії і пошукових систем. До речі, важливою є можливість додавати новини і статті за профілем. Вони і залучають на сайт потенційних покупців, і грають свою роль в просуванні. В цілях забезпечення безпеки в OpenCart передбачений криптографічний протокол SSL. Після того, як ми все правильно налаштуємо, можна буде гарантувати повну конфіденційність при обміні інформацією між клієнтом і сервером. Деякі додаткові настройки також допоможуть краще захистити ваш інтернет-магазин від зломів і проникнень.

 

Все, що раніше вважалося недоліками OpenCart, зараз ми вже можемо легко компенсувати за допомогою спеціальних модулів. Якщо у Вас є така необхідність, з одніої адміністративної панелі можна буде управляти відразу декількома електронними магазинами. У будь-якому випадку, ми гарантуємо, що ваш проект буде точно відповідати сучасним стандартам інтернет-комерції. Привабливий дизайн, зручно організований каталог і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс замовлення зроблять свою справу. Так що ваш безперебійно працюючий сайт з швидким завантаженням сторінок, напевно, залишить приємне перше враження у аудиторії.

 

 Виберіть мову зі списку

×


Бриф на розробку веб-сайту

Керівник проекту, що відповідає за розробку сайту:

(наприклад: www.profisite.com.ua провірити доменне ім'я www.imena.ua )

(адреси сайтів і по можливості описати, що подобається)

(адреси сайтів і по можливості описати, що не подобається)

Пошук по сайту, публікація анонсів та новин, карта сайту, фотогалерея, зворотній зв?язок, F.A.Q. (питання що часто задаються), реєстрація користувачів, гостьова книга, розсилка новин, голосування, форум, вітрина товарів/послуг, електронний магазин, інше (опишіть)

Click on the image to change it

Нема часу для заповнення? Просто зателефонуйте:

+38 (063) 480-99-98

×


Зворотній дзвінок

Click on the image to change it
×